O Nas

Maperia jest pierwszym w Polsce przewodnikiem informującym o tym co dzieje się i znajduje w okolicy. Maperia dostarcza informacje o ciekawych miejscach, wydarzeniach i ofertach od biznesu. To portal dla ludzi, którzy poszukują wrażeń nie tylko związanych z rozrywką ale i również z odkrywaniem miejsc.

W serwisie można zapoznać się z wyczerpującymi opisami ciekawych miejsc i wydarzeń, materiałami multimedialnymi w postaci zdjęć i filmów wideo ale i również można poznać wiele opinii innych ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w budowaniu społeczności Maperii.

Wyjątkowa dokładność map zamieszczonych na stronach szczegółowych, pozwala rozpoznać charakterystyczne miejsca miast i miejscowości. Istnieje również możliwość obejrzenia tych miejsc (usługa Street View Google) takimi jakie one są w rzeczywistości bez ruszania się z domu. Ta opcja szczególnie przydatna jest podróżnikom wybierającym się w nowe nieznane miejsca.

Podstawowe funkcjonalności serwisu:

  • Mobilny przewodnik po okolicy zawierający: ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne, wydarzenia, repertuary kin
  • Wyszukiwarka miejsc zawierająca setki tysięcy punktów użyteczności publicznej
  • Wyszukiwarka imprez i wydarzeń kulturalnych
  • Opinie i recenzje miejsc oraz wydarzeń
  • Wyznaczanie tras dojazdu
  • Bezpłatne wizytówki dla firm i instytucji

W 2010 roku uruchomiliśmy wersję mobilną przeznaczoną na urządzenia mobilne: telefony iPhone i tablety iPad oraz telefony i tablety posiadające system Android.
Mobilna Maperia pozwala wyszukać miejsca znajdujące się pobliżu, dostarcza podstawowych informacji o wydarzeniach w okolicy, repertuarze najbliższych kin, umożliwia również oglądanie zdjęć, a także komentarzy i opinii.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

Zespół Maperii

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności