15 maja 2012

Okazyjna niespodzianka w Maperii

Maperia, Przewodnik Po Okolicy uruchomiła zupełnie nowy dział OKAZJE zakupowe (zakupy grupowe). Już teraz w naszym portalu użytkownicy mogą wyszukiwać najbardziej atrakcyjne oferty rabatowe (aktualna oferta dotyczy już 97 miast w Polsce). To wielka gratka dla poszukiwaczy okazji internetowych.
Czym są zakupy grupowe?
Zakupy grupowe to sposób kupowania produktów i usług przez internet. Szczególnie popularne w USA, od niedawna w Polsce, serwisy zakupów grupowych oferują każdego dnia towary i usługi po znacznie niższej cenie (rabaty sięgają czasami 50 a nawet 80% ceny ofertowej).
Wśród okazji rabatowych w Maperii znajdują się oferty największych serwisów zakupów grupowych: Groupon, Grouper, Citeam, Citydeal, Okazik, Fastdeal i wiele innych.
Wkrótce w serwisie
Niebawem okazje zakupowe będą także dostępne w aplikacji mobilnej Maperii, przeznaczonej na smartfony i tablety. Dzięki niej będzie można nie tylko zlokalizować najatrakcyjniejsze oferty w naszej okolicy, ale też bardzo łatwo wytyczyć trasę do miejsc, objętych interesującymi nas zniżkami.

Nowa funkcjonalność Maperii to początek ekspansji serwisu na rynku okazji rabatowych. Ofertę portalu wkrótce uzupełni nowy program rabatowo-zniżkowy dla firm i użytkowników indywidualnych.
Współpraca
Okazje w Maperii powstały dzięki współpracy z agregatorem zakupów grupowych Godealla.pl który jest największym polskim serwisem gromadzący lokalne okazje i kupony zakupów grupowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz