20 lipca 2009

Wszystkomający przewodnik w Twoim telefonie

Zgubiłeś się w nowym mieście? Nie wiesz dokąd iść w piątkowy wieczór? Nie umiesz znaleźć urzędu czy banku? Teraz to nie problem!

Wystarczy wpisać w przeglądarce swojego telefonu adres ad24.pl/m/, by trafić we właściwe miejsce.

Telefony komórkowe dziś potrafią w zasadzie wszystko. Używanie ich tylko do wysyłania wiadomości i rozmów jest niemal marnotrawstwem. Za pomocą telefonu możemy wysyłać maile, korzystać z Internetu czy słuchać muzyki i radia, oglądać filmy, robić zdjęcia. Wymieniać można bez końca. Dla wszystkich tych, którzy w swoim telefonie mają przeglądarki internetowe stworzono portal www.ad24.pl/mobile/.2 x U, czyli usprawnić i unowocześnić

Oczywiste jest, że taki portal najpotrzebniejszy jest w drodze. Mało kto teraz chodzi z mapą, a zgubić się w nowym mieście wcale nie jest tak trudno. Z racji tego, że dostęp do Internetu nie jest teraz problemem i prawie każdy ma go w swoim telefonie stworzono portal www.ad24.pl/mobile/ , który jest mobilną wersją popularnego www.ad24.pl . W zasadzie na www.ad24.pl/mobile/ znajdziemy wszystko to co do tej pory na www.ad24.pl jednak wersja na komórkę czy notebooka jest o wiele szybsza i wygodniejsza. Nie tylko możemy zawęzić obszar naszych poszukiwań do najbliższej okolicy, ale również otrzymamy wszystkie niezbędne informacje w „pigułce”. Tak więc szybko i bez trudu dostaniemy zdjęcie, krótki opis danego miejsce, a także opinie innych użytkowników. Kiedy wyszukane zostanie miejsce bez problemu trafimy do niego dzięki mapce, która niemal jak za rękę doprowadzi do celu. Co więcej, jeśli chcemy można od razu podzielić się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami, czy to zamieszczając własne filmy i zdjęcia czy to komentując dane miejsce. Takie relacje „na żywo” są bardzo przydatne zwłaszcza dla tych najbardziej sceptycznych.

Dzięki portalowi www.ad24.pl/mobile/ i dostępowi do Internetu w naszym telefonie nie trzeba będzie z rozpaczą w głosie nucić tekstu biesiadnej piosenki:
„Gdzie jest ta ulica? Gdzie jest ten dom?”
Jedynym problemem może być kochająca dziewczyna/chłopak… jednak zlokalizować miłości jeszcze www.ad24.pl/mobile/ niestety nie potrafi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz